Kokybiška buhalterinė apskaita Kaune

buhalterinė apskaita Kaune

Buhalterinės apskaitos tvarkymas ir kitos juridinės paslaugos

– mūsų bendrovės buhalterinės apskaitos paslaugos  teikiamos įmonėms kompleksiškai bei pagal individualius kiekvieno Kliento poreikius. Tai puiki galimybė gauti kvalifikuotos komandos konsultacijas ir neabejoti priimamais sprendimais. Nebereikia ieškoti teisininkų, kuriuos nedidelėms arba vidutinėms įmonėms samdyti yra per brangu. Mūsų įmonė gali Jums pasiūlyti kompleksinį aptarnavimą, kurį sudaro ne apskaitos, bet ir juridinės paslaugos.

Bendrovėje įdiegtos pažangios buhalterinės apskaitos programos, naujausia kompiuterinė ir biuro technika. Visi UAB „Frondita“ darbuotojai dalyvauja kvalifikacijos kėlimo programose, aprūpinami naujausia literatūra. Visas personalas elektroniniu paštu gauna pačią naujausią informaciją iš VMI. Rengiami pastovūs pasitarimai su mūsų bendrovės buhalteriais ir juristais. Tai leidžia priimti geriausius sprendimus pačiais sudėtingiausiais klausimais.

Teikdami buhalterinės apskaitos paslaugas mes (sutartimi) įsipareigojame Klientui tvarkyti buhalterinę apskaitą, remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Mūsų teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos paremtos betarpišku bendradarbiavimu, todėl Klientas nuolatos bendrauja su tuo pačiu mūsų bendrovės atstovu ir bet kada gali gauti jam reikalingą informaciją.

  • Įsipareigojame saugoti įmonės komercines paslaptis ir be Kliento leidimo neperduoti tretiems asmenims informacijos, kurią gauname atlikdami sutartyje sutartas paslaugas, išskyrus atvejus, kai tokia informacija pagal įstatymus turi būti pateikta valstybinėms institucijoms.
  • Remdamiesi pateiktais dokumentais, kiekvieną mėnesį apskaičiuojame įmokas ir mokesčius valstybės biudžetui, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybai. Taip pat apskaičiuojame ir kitus priklausančius mokėti mokesčius ir įmokas, pranešame klientui apie mokėtinų mokesčių sumas.
  • Atsakome už buhalterinių įrašų teisingumą ir finansinės atskaitomybės pateikimą laiku apskričių mokesčių inspekcijoms, finansinių ataskaitų patekimą Sodrai ir kitoms institucijoms.
  • Apmokame baudas, jei jos skirtos mums suklydus, sudarant finansinę atskaitomybę.
  • Pilnai atstovaujame savo Klientus. Bet koks bendravimas su Valstybine mokesčių inspekcija, Socialinio draudimo fondo valdyba, kitomis institucijomis baigiasi ties mumis. Kliento bendravimas su kontroliuojančiomis institucijomis minimalus. Netgi mokesčių patikrinimai dažniausiai vyksta mūsų biure ir Klientai gali netrukdomai tęsti savo darbą.
  • Klientams stengiamės suteikti kuo išsamesnę ir naujausią informaciją rūpimais buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais.
  • Sudarome ilgalaikes sutartis įvairiems įmonės veikloje reikalingiems dokumentams rengti.

Puikus mūsų darbas – ramus Jūsų miegas!
Buhalterinės apskaitos sutarties sudarymui ir buhalterinės apskaitos
tvarkymui konsultuojame nemokamai.‏


Be abejonės, to Jums tikrai gali prireikti

Mūsų įsteigtoms įmonėms pasirašiusioms buhalterinės apskaitos sutartį taikoma 50% nuolaida pirmam mėnesiui nuo Užsakovui priklausančios mokėti sumos.

Naujoms įmonėms pasirašiusioms buhalterinės apskaitos sutartį taikoma 20% nuolaida pirmam mėnesiui  nuo Užsakovui priklausančios mokėti sumos.

Pas mus įmonėms, kurioms tvarkome apskaitą, įstatų dokumentų paruošimas perregistravimui, ryšium su euro įvedimu, kainuos 50 eurų.

Kliento pageidavimu galime užsakyti pagaminti spaudą ar antspaudą ir greičiau kaip 1 parą.


Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas prašome kreiptis:

Tel.: (8-37) 33 32 20, (8-37) 33 32 03
El. paštas: admin@frondita.lt
Mob. tel.: 8 (687) 75615 – direktorius
Mob. tel.: 8 (671) 23322 – vyriausioji buhalterė

Pasiteirauti